Dodano 31 maja 2014, w Bez kategorii, przez Matka Teresa w Trampkach

Sama nie wiem po co piszę,to ani nic nie zmieni,ani nic nie da.Może mam nadzieję ze skoro moi realni przyjaciele mają mnie w dupie i nie wiedzą co się dzieję to może chociaż zainteresuję to kogoś obcego.Zapewne się mylę i szukam pomocy na siłę,nie wiem. Jest ciężko,bardzo.Nie radze sobie kompletnie,codziennie myślę o samobójstwie, wróciłam znowu do cięcia,nie dałam rady przestać,jestem do niczego.Nic mnie nie cieszy.Chcę odejść,zniknąć.Nie wiem po co walczyłam o tak dobre oceny,skoro pewnie we wrześniu nie wrócę już na lekcję,a ktoś powie że już mnie nie ma,powiedzą okey i wrócą do swojego życia,a mnie już nie będzie.Nikt nie zatęskni,będą żyć,a ja już nie.Będą czasem wspominać,aż przestaną.Boję się zostawić mamy i sióstr,pewnie przez jakiś czas będą tęsknić.

Karolina będzie miała spokój,nie będę jej wiecznie robić wywodów,jej truć,stwarzać problemów,będzie mogła żyć po swojemu ,a ja nie będę siedziała ej wiecznie na głowie.To chyba już koniec,jest coraz gorzej a nikt o tym nawet nie wiem,nikt nie ma pojęcia.Dla wszystkim jestem uśmiechnięta,wesoła i pokręcona. Zawsze będę dla innych,nawet jeśli dla mnie nie ma już nikogo.

To chyba będzie jutro w nocy.Czekałam tyle czasu już mam dość.Chcę odejść.Chcę.Może gdy zrobię to nagle,starczy mi odwagi.Boję się,bardzo.Dlaczego wszyscy patrzą,ale nikt nie widzi. Dlaczego jestem taka nieważna. Dlaczego jestem dla ludzi na których mi zależy niczym.

To chyba żegnam.Życie tutaj było chujowe.

 

Jedna odpowiedź na

  1. Alex. pisze:

    Życie to gra. A wiesz dlaczego? Bo to Ty ustawiasz pionki, to Ty decydujesz o ich ruchach, to Ty masz wpływ na jej rozwój. Pamiętaj, Twoje życie zależy tylko od Ciebie, dostałaś je po coś, i masz z nim zrobić coś dobrego, szanować je i sprawić by każdy dzień był lepszy od poprzedniego, to taka nasza człowiecza misja.
    Mam nadzieję, że wszystko z Tobą w porządku i niedługo będę mogła przeczytać u Ciebie coś bardziej optymistycznego.
    Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>