Dodano 19 kwietnia 2014, w Bez kategorii, przez Matka Teresa w Trampkach

Please don’t close your eyes

Tak,jestem jedną z tych osób które zamknęły się w twardej skorupie przed innymi,lecz pomimo ochronnego pancerza są noce gdy wszystko wydostaję się na wierzch.Mogę udawać przed wszystkimi jaka jestem silna,jak nic mnie nie rusza,jaka potrafię być zimna.Dla mnie to nie problem,wszyscy mi wierzą.W sumie kogo tak naprawdę to interesuję.Nikogo,nie mam kogoś dla kogo będę wyjątkowa,nikt nic we mnie nie widzi.Nie wyglądam jak powinnam,by zasługiwać na szczęście.Chciałabym być inna,zewnętrznie,może wtedy,może.

Pusto mi.Wiem,bywa,tyle że ja już nie chcę.Było lepiej,było nawet dobrze,a teraz ? Znowu wszystko wraca,mówią że jak już w coś wejdziesz to cholernie ciężko potem z tego wyjść.To prawda.Zwłaszcza jak to coś,zostawia ślady na twojej skórze.Obiecałam sobie do tego nie wracać,ale co jak nie wytrwam ? Co jeśli nie będę wystarczająco silna ? Przegram,przegram z własnymi wewnętrznymi potworami.

Nikt mnie nie rozumie.Każdemu,osoby które się tną kojarzą się z psycholami,albo z ludźmi chcącymi zwrócić na siebie uwagę.Nigdy nie chciałam i nie chcę żeby moi bliscy o tym wiedzieli,ale to mój sposób odreagowywania.To ja.Jestem w każdej żyletce dotykającej mojego ciała,jestem w niej. A prawda jest taka,że osoba która nigdy się nie cięła,nie zrozumie tej która to robi.

Moja przyjaciółka kiedyś powiedziała mi że gdy znajdę swoje szczęście przestanę to robić.Mam nadzieję że kiedyś to naprawdę odejdzie.

A i najgorsze są chwile kiedy chcesz zostać,a i tak odchodzi,by było lepiej.I tobie i innym.Możesz zostać nazwana egoistką,ale ty wiesz że robisz coś,czego nie będziesz żałować.Boli,cholera,jak boli,ale udajesz że nie,że nie dbasz o to,ze nie dbasz o ludzi których kochasz,że nie dbasz o siebie.

 

Jedna odpowiedź na

  1. under control pisze:

    Widzę, że u Ciebie też blog zamarł troszkę.
    Ale skoro ja postanowiłem wrócić, to nie obędzie się bez Ciebie! :P
    WRACAJ!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>